Polecamy Mieszkańcy bloku przy ul. Polnej 29 nadal muszą znosić dokuczliwe sąsiedztwo Starsza kobieta potrącona na Warcisława IV Potrzebne pieniądze na kosztowną rehabilitację 15-miesięcznego Aleksa Polecamy

Pogrom na szczecineckim Stadionie Miejskim

17.07.2017 10:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Pogrom na szczecineckim Stadionie Miejskim

W minioną sobotę na Stadionie Miejskim w Szczecinku odbył się długo wyczekiwany przez kibiców mecz rundy wstępnej Pucharu Polski. W spotkaniu tym zmierzyli się drugoligowi Błękitni Stargard i grający w czwartej lidze szczecinecki Miejski Klub Piłkarski.

Kibice MPK spodziewali się chyba trochę innego wyniku, chociaż od początku wiadomo było, że Błękitni to bardzo dobry przeciwnik. Ale chyba nikt nie spodziewał się, aż tak ogromnej porażki. Pierwszego gola drużyna ze Stargardy wbiła MPK już w trzeciej minucie meczu jak się okazało była to pierwsza bramka z siedmiu.

Tak naprawdę sobotni mecz został rozstrzygnięty już w pierwszych 45 minutach. Błękitni po bramkach Wojtasiaka, Gutowskiego, Szymusika, Skóreckiego i Pustelnika prowadzili 5:0. Po przerwie piłkarzom ze Stargardu także szło świetnie, a kolejne dwie bramki dołożył Inczewski. Należy także stwierdzić, że gdyby Błękitni wykorzystali wszystkie swoje sytuacje bramkowe mecz mógłby zakończyć się nawet wynikiem dwucyfrowym.

MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 0:7 (0:5)

bramki: Piotr Wojtasiak 3, Rafał Gutowski 10, Grzegorz Szymusik 23, Patryk Skórecki 33, Tomasz Pustelnik 37 (k), Sebastian Inczewski 68, 72.

MKP: 1. Patryk Wilczyński - 20. Mateusz Gobis, 77. Grzegorz Kozanko, 17. Kaitō Hayashi, 14. Maciej Góra (34, 22. Patryk Fiedorowicz) - 5. Mateusz Jureczko, 6. Miłosz Sojka (80, 9. Filip Grabowski), 8. Cezary Palus (79, 13. Kamil Schab), 99. Adam Jabłoński, 37. Marcin Kaszczyc - 10. Daniel Szymański.

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 25. Grzegorz Szymusik, 19. Tomasz Pustelnik, 24. Rafał Gutowski, 11. Hubert Kotus - 17. Maciej Więcek, 15. Damian Mosiejko, 3. Piotr Wojtasiak, 10. Patryk Skórecki (46, 5. Bartłomiej Zdunek), 18. Wojciech Fadecki (46, 20. Michał Magnuski) - 27. Mateusz Węsierski (63, 9. Sebastian Inczewski).

żółte kartki: Skórecki, Kotus, Gutowski.

sędziował: Łukasz Karski (Słupsk); asystenci: Bohonos, Janawa; techniczny: Marcinkowski