logo iszczecinek.pl

Polecamy Dar serca ponowne w Centrum Zdrowia Dziecka Tuczarnia na 1300 sztuk. W Dalęcinie powstaje chlewnia [KONFERENCJA PRASOWA] Pomost zamkowy prawie gotowy. Zmieni się też teren przy pomoście [WIDEO] Oferta pracy dla kierowców kat. C + E Polecamy

Młodzicy STS Pomerania na piątkę

30.08.2017 09:21
A A A
Zdjęcie do artykułu Młodzicy STS Pomerania na piątkę
fot. STS Pomerania

Białogard był gospodarzem Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkiej Atletyce. Szczecinek reprezentowała trójka zawodników STS Pomerania Szczecinek. Nasi zawodnicy wypadli na piątkę zdobywając pięć złotych medali.

Julia Pacałaty zwyciężyła w konkursie skoku w dal uzyskując rekord życiowy. Dwa złote medale i trzy rekordy życiowe było udziałem Bartosza Jarosza, który w biegu na 100  metrów uzyskał 11,54 i w finale 11,49, a w biegu na 300 metrów 36,41. Klasą dla siebie była najmłodsza Magdalena Tomczak – Gołowicz w biegu na 80 metrów przez płotki uzyskując 12,63, poprawiając rekord życiowy. Magda zwyciężyła również w biegu na 200 metrów przez płotki z wynikiem 32,18.

Trenerem zawodników jest Dorota Juniewicz. Teraz czekamy na start naszych młodzików w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz na Mistrzostwach Polski Młodzików w Białej Podlaskiej 23-25 września 2017.

STS Pomerania

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport