logo iszczecinek.pl

Polecamy Wilk wpadł we wnyki. Nie udało się go uratować Zbliża się "grypa belferska". Jak sytuacja wygląda w Szczecinku Finansowe problemy przy budowie obwodnicy Szczecinka? GDDKiA wyjaśnia Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Polecamy

Młodzicy Emet Basket Szczecinek wygrali turniej

02.10.2018 10:28
A A A
Zdjęcie do artykułu Młodzicy Emet Basket Szczecinek wygrali turniej

W dniach 28-29 września w hali sportowej OSiR przy ul. Jasnej odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dzieci. Pomysłodawcą i sędzią głównym był trener Piotr Wujtiuk. Świetnie zaprezentował się zespół młodzików młodszych EMET Basket Szczecinek. Zespół był bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce !

Po drodze do zwycięstwa pokonali „Katarzynki” Toruń 68:26. W kolejnym meczu wygrali z „Żakiem” Koszalin 42:28.  Ostatnim przeciwnikiem był „Mały Kosz” Białogard i tu także wygrana 55:32.

Skład drużyny EMET Basket Szczecinek: Tymon Rodziewicz, Miłosz Czubaszek, Maciej Kiedel, Jaś Klamka, Mateusz Polichowski, Olek Goral, Karol Drążewski, Hubert Komorski, Paweł Zielenkiewicz, Krzesimir  Bedka, Adam Kaczmarczyk, Igor Sienkiewicz, Jakub Szklarski, Mateusz Krawiec. Trenerzy: Piotr Wujtiuk, Szymon Kiedel. Koordynatorem EMET Basket Szczecinek jest Szymon Kiedel.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport