logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Reprezentacja SOSW na podium!

10.04.2017 20:04
A A A
Zdjęcie do artykułu Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Reprezentacja SOSW na podium!
fot. SOSW

W dniach 31.03-2.04 ekipa pływaków z Gimnazjum nr 4 ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Szczecinku startowała w Mistrzostwach Polski w Pływaniu Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w Lublinie. W mistrzostwach uczestniczyły zespoły 11 województw. Uczniowie SOSWw składzie: Karolina Kwiecień , Magdalena Kwiecień, Katarzyna Zwolińska, Kacper Kowalski, Kamil Witulski oraz Kacper Wandyszewski z SOSW Police reprezentowali województwo zachodniopomorskie.

W zażartej rywalizacji nasi pływacy zdobyli: Kacper Wandyszewski medal złoty na 50 m stylem grzbietowym mężczyzn, Magdalena Kwiecień medal srebrny na 50 m stylem klasycznym kobiet, Karolina Kwiecień medal brązowy stylem dowolnym kobiet na 50 m, Katarzyna Zwolińska medal brązowy stylem grzbietowym kobiet na 50 m. Nasza sztafeta w składzie : Kamil Witulski, Kacper Kowalski , Kacper Wandyszewski i Katarzyna Zwolińska zdobyła brąz w starcie 4 razy 50 m . Opiekunem i trenerką reprezentacji ze Szczecinka była Krystyna Szwedziak.

Koledzy i koleżanki z SOSW witali z podziwem zwycięski zespół gratulując odniesionych sukcesów. Nasi sportowcy korzystając z okazji oprócz zmagań sportowych odbyli lekcję historii i patriotyzmu w terenie. Odwiedzili Obóz Zagłady na Majdanku oraz zwiedzili Zamek Królewski i lubelska starówkę.

opr: K.Szwedziak, A. Grobelna-Sochaj

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport