logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Mistrzostwa Polski w kickboxingu

14.06.2018 12:09
A A A
Zdjęcie do artykułu Mistrzostwa Polski w kickboxingu
fot. archiwum

W Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule light contact. W kategoriach kadet młodszy i starszy, junior i senior. W zawodach wystartowało 471 zawodników z 77 klubów, w tym zawodnicy KSW Szczecinek.

W kadetach młodszych brązowy medal zdobyła Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek). W półfinale przegrała z zawodniczką Natalią Porzuchowską (Semiramida Pułtusk). W kategorii 63 kg piąte miejsce zajął Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek). Juniorzy 74 kg - srebrny medal zdobył Bartosz Grat (KSW Szczecinek), który był faworytem w tej kategorii. Niestety w półfinale w walce z Janem Woźniak (KSW Łuków) doznał kontuzji i nie mógł przystąpić do walki finałowej. Warto podkreślić, że jest to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników KSW Szczecinek, zdobywca tytułu Mistrza Świata w kategorii kadet starszy.

Seniorzy kategoria 74 kg - brązowy medal zdobył Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek), który w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą tej kategorii Adrianem Durma z Klubu Sportowego z Elbląga. Był to jego słabszy występ. Warto przypomnieć, że Bartłomiej Mienciuk w tym roku zdobył tytuł Mistrza Polski seniorów w kickboxingu w formule point fighting oraz złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski light contact.

Trenerami zawodników są Krzysztof Pajewski i Zbigniew Sołtys.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport