logo iszczecinek.pl

Polecamy Radni Rady Miasta zostali wprowadzeni w błąd przed głosowaniem? Banerem w radnego opozycji. Radny komentuje Żuraw i czapla Polecamy

07.08.2017 12:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Marcin Chabowski zdobył złoty medal mistrzostw Polski w biegu ulicznym na dystansie 10 km

Marcin Chabowski zdobył złoty medal mistrzostw Polski w biegu ulicznym na dystansie 10 km rozegranym na ulicach Głównego Miasta w Gdańsku w ramach 24. festiwalu Bieg św. Dominika.

Marcin Chabowski już na trzecim kilometrze oderwał się od rywali walczących o medale 8. mistrzostw Polski, na mecie jego przewaga wyniosła ponad pół minuty. W piątym starcie w gdańskich mistrzostwach po raz piąty sięgnął po tytuł mistrzowski.

Skutecznym finiszem o srebrny medal popisał się Artur Kozłowski (dwukrotny mistrz Polski na 10 km), który kilometr przed metą dogonił parę Szymon Kulka – Tomasz Grycko.

-Kolejny tytuł Mistrza Polski na 10km trafia do mnie. To już 5 tytuł na 5 startów, więc skuteczność startowa w Gdańsku jest imponująca. Dziękuję rywalom za walkę i do zobaczenia na trasie za rok – napisał zawodnik na swoim facebookowym profilu.