logo iszczecinek.pl

Polecamy Ile zarabiają nauczyciele w Szczecinku? BORNE SULINOWO. Pożar w ośrodku wypoczynkowym Kontrola nad kominami! Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Kolejne zwycięstwa zawodników KSW Szczecinek

14.04.2018 20:17
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejne zwycięstwa zawodników KSW Szczecinek
fot. KSW Szczecinek

W Sulejówku pod Warszawą odbyła się II edycja Gali Sztuk Walki Tae Fight II. Łącznie odbyło się 10 walk zawodowych w formule K-1 Rules, w tym walki o tytuły Zawodowego Mistrza Polski Federacji WAK-1F oraz  Mistrza Europy W.C.G.O.

W turnieju udział wzięło trzech "wojowników" z KSW Szczecinek, którzy zaprezentowali się mazowieckiej publiczności z dobrej strony. Podczas gali gościli przedstawiciele federacji WAK1F z Armenii, a gościem specjalnym był Krzysztof Pajewski - pierwszy Polak, który został Mistrzem Świata w taekwondo. Patronat medialny nad imprezą objęła TVP3.

Jedyny debiutant w formule K-1, czyli Hubert Moszczyński w kat -68kg doznał minimalnej przegranej z gospodarzem Bartłomiejem Szulim z Klubu Sportowego Tae Sulejówek. Następnie dwóch naszych seniorów odniosło dwa zwycięstwa.

Kamil Mataczyński w kategorii wagowej 81kg pokonał jednogłośną decyzją sędziów Damiana Skotnickiego TSW Łask mimo, że sam w pierwszej rundzie wylądował na deskach i był liczony. Natomiast w jednej z walk wieczoru wystąpił jeden z najbardziej doświadczonych zawodników KSW - Bartłomiej Mienciuk, który znokautował już w pierwszej rundzie przeciwnika z Gołdap -i Leona Kisłowskiego.

Obecnie zawodnicy KSW Szczecinek przygotowują się do Mistrzostw Polski w formule low-kick, które odbędą się będą już najbliższy weekend. Trenerami zawodników są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.

Komunikat sportowy

 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport