logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Kolejne tytuły KSW Szczecinek

15.01.2018 19:51
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejne tytuły KSW Szczecinek
fot. KSW Szczecinek

W ostatni weekend w Mińsku Mazowieckim odbyły się VI Mistrzostwa Polski w kickboxingu federacji WKSF, a nasi zawodnicy startowali w formułach K-1, kick- light oraz semi–contakt.

W turnieju wystartowało ponad 280 zawodników z 36 klubów z całego kraju, a w tym 10 zawodników KSW Szczecinek. Szczecineccy sportowcy spisali się wyjątkowo dobrze zdobywając 5 złotych medali oraz 3 srebrne „krążki” i jeden brązowy. Po dwa tytuły Mistrza Polski wywalczyli: Braian Doliński w kat. junior -70kg oraz Sara Cieślak w kat kadet -65 kg w formułach semi i kick-light oraz jeden złoty „krążek” przypadł dla Majki Zambrzyckiej w kategorii senior - 60 kg.

Drugie miejsca zajęli kadeci: Mikołaj Świokła w kat. -60 kg, Hubert Moszczyński w kat. - 70 oraz Szymon Gaczyński w kat. +65 kg. Brązowy krążek zdobył natomiast Kacper Jakimcio w kat -42 kg a tuż za podium uplasował się Mateusz Stempowski zajmują 4 miejsce w formule K-1.

Trenerami zawodników Klubu Sportów Walki ze Szczecinka są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.

komunikat sportowy

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport