logo iszczecinek.pl

Polecamy Pijany kierowca jeździł ulicami Szczecinka. 34-latek miał ponad promil alkoholu Samorządowcy na spotkaniu noworocznym z biskupem Mieszkańcy zaniepokojeni żółto-brązowym nalotem na Trzesiecku Polecamy

Klub Sportowy Triathlon Szczecinek zaprasza dzieci i młodzież na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe

05.09.2017 09:44
A A A
Zdjęcie do artykułu Klub Sportowy Triathlon Szczecinek zaprasza dzieci i młodzież na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe
fot. Klub Triathlonowy Szczecinek

Klub Sportowy Triathlon Szczecinek zaprasza dzieci i młodzież na ogólnorozwojowe zajęcia sportowe. Nauka pływania, treningi rowerowe, lekka atletyka, crosstrening, siłownia, strzelanie.

Triathlon to dyscyplina sportu, na którą składa się pływanie, rower i bieg, ale w naszym klubie rozwijamy również zajęcia crosstreningu i strzeleckie, które pozwalają być sprawnym, silnym i zdrowym dzieckiem, pozbawionym kompleksów. Treningi  prowadzi doświadczona kadra trenerów i instruktorów.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na zajęcia klubowe, które rozpoczną się już 11.09.2017 r. o godzinie 17.00. Zbiórka na sali crosstreningowej na basenie w strojach biegowych. Prosimy również zabrać stroje kąpielowe. Zainteresowanych odsyłamy również na facebook Triathlon Szczecinek. Osoba kontaktowa Robert Kochanowski tel. 609 693 200.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport