logo iszczecinek.pl

Polecamy Krajowa "dwudziestka" będzie bardziej "szorstka" 10 autobusów za prawie 23,3 mln zł. Tylko URSUS złożył ofertę Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Przemysłu Drzewnego W I LO bili rekord świata w resuscytacji krążeniowo-oddechowej Polecamy

KICKBOXING. Dawid Czapiewski jedzie na Mistrzostwa Świata!

13.10.2017 09:15
A A A
Zdjęcie do artykułu KICKBOXING. Dawid Czapiewski jedzie na Mistrzostwa Świata!
fot. KSW Szczecinek

W dniach 25-29 października w włoskiej miejscowości Carrara odbędą się Mistrzostwa Świata w Nasz zawodnik będzie walczył w kategorii juniorów do 76 kg w formułach full - kontakt oraz K-1.

Miło nam poinformować, że Szczecinek reprezentować będzie Dawid Czapiewski z klubu KSW Szczecinek. Nasz zawodnik będzie walczył w kategorii juniorów do 76 kg w formułach full - kontakt oraz K-1. Dawid ma już na swoim koncie tytuł Mistrza Polski w taekwondo oraz V-ce Mistrzostwo w kickboxingu formuły K-1. Trenerami Dawida Czapiewskiego są Zbigniew Sołtys i Krzysztof Pajewski.

Przygotowanie oraz udział naszego reprezentanta w mistrzostwach wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego apelujemy do potencjalnych sponsorów o wsparcie finansowe, a kibicom o „mocny” doping.

Zarząd Klubu KSW Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport