logo iszczecinek.pl

Polecamy Pijany kierowca jeździł ulicami Szczecinka. 34-latek miał ponad promil alkoholu Samorządowcy na spotkaniu noworocznym z biskupem Mieszkańcy zaniepokojeni żółto-brązowym nalotem na Trzesiecku Polecamy

KICKBOXING. Bartosz Grat zwycięża

06.09.2017 18:56
A A A
Zdjęcie do artykułu KICKBOXING. Bartosz Grat zwycięża
fot. KSW Szczecinek

W ostatni weekend w miejscowości Erding – Niemcy odbył się mecz międzypaństwowy pomiędzy reprezentacjami Niemiec i Polski w formule full conatct – kickboxing.

Niestety „kampania wrześniowa” nie wyszła na korzyść naszych fajterów i rywalizację z sąsiadami przegraliśmy. W całym meczu odnieśliśmy tylko 2 zwycięstwa i aż 6 porażek oraz 2 remisy. Na usprawiedliwienie można zaznaczyć, że „ciężko” się walczy z czterema sędziami gospodarzy. Natomiast „wyśmienitą” wiadomością jest powrót do ringu i reprezentacji Bartosza Grata z KSW Szczecinek – aktualnego Mistrza Świata z Dublina. Zawodnik KSW wrócił po 7 miesięcznej przerwie związanej z rekonwalescencją po kontuzji i zdecydowanie pokonał swojego przeciwnika na punkty 3:0.

Trenerami B. Grata i KSW Szczecinek są K. Pajewski i Z. Sołtys, którzy już od września zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia taekwondo oraz kickboxingu w rożnych grupach wiekowych i zaawansowania. 

KSW Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport