logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

KETTLEBELL LIFTING. Anna Gąsiorowska Mistrzynią Polski w rwaniu

27.06.2017 11:17
A A A
Zdjęcie do artykułu KETTLEBELL LIFTING. Anna Gąsiorowska Mistrzynią Polski w rwaniu
fot. archiwum zawodniczki

W sobotę w Kaliszu odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Polski w Kettlebelliftingu. Mieszkanka naszego miasta - Anna Gąsiorowska, zajęła pierwsze miejsce w konkurencji: rwanie, open  40+ i została Mistrzynią Polski.

Anna Gąsiorowska jest też trenerem, dietetykiem i koordynatorem oddziału szczecineckiego, drużyny biegów przeszkodowych Husaria Race Team, która jest największą tego typu drużyną w Polsce, i o której sukcesach często piszemy na naszym portalu.

Trenerem Anny Gąsorowskiej  jest Lech Leon Kledzik z Gdańska (legenda tego sportu w Polsce) oraz Artur Sasik, Mistrz Świata i trener kadry narodowej Ukrainy. Pani Anna w ostatnią niedzielę uczestniczyła także w szkoleniu "Kettlebell w szkoleniu służb specjalnych Ukrainy". Na co dzień wykorzystuje ona odważniki kulowe w treningach ze swoimi podopiecznymi. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport