logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Kettlebell Bolt. Anna Gąsiorowska wicemistrzynią Polski!

13.03.2017 09:02
A A A
Zdjęcie do artykułu Kettlebell Bolt. Anna Gąsiorowska wicemistrzynią Polski!
fot. archiwum zawodniczki

W minioną sobotę w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski Kettlebell Bolt. Miło nam poinformować, że wśród setki startujących z całego kraju, Szczecinek miał także swoją reprezentantkę – Annę Gąsiorowską, która została wicemistrzynią Polski.

-Start uwieńczony srebrnym medalem –napisała na swoim facebookowym profilu zawodniczka. -Ogromne podziękowania dla mojego trenera Lecha Leona Kledzika, bez którego sukces ten nie byłby możliwy. Dziękuję również Leon Teamowi i znajomym za doping i niesamowitą atmosferę!

Bolt jest łagodną odmianą kettlebell, czyli sportu wytrzymałościowo-siłowego. Polega on na unoszeniu kulowego odważnika, z zachowaniem odpowiedniej techniki i w stosownym czasie.

Dodajmy, że Anna Gąsiorowska jest koordynatorką i trenerką Husaria Race Team, oddział Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport