logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

09.03.2019 19:03
A A A
Zdjęcie do artykułu IV liga. Udany początek rundy wiosennej. MKP Szczecinek wygrywa z Orłem Wałcz [ZDJĘCIA]

Po zimowej przerwie na boiska wrócili czwartoligowcy. Dobry początek rundy wiosennej zanotowali piłkarze MKP Szczecinek, którzy przed własną publicznością pokonali Orła Wałcz 3:0 (1:0). Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego po dzisiejszym meczu wzbogacili się o 3 punkty i zajmują 11 miejsce w tabeli ligowej.

W 43. minucie bramkarz MKP Szczecinek broni rzut karny. Dwie minuty później piłka wpada do bramki gości po strzale Mateusza Górnego. Kolejna bramka wpada w 61. minucie po strzale Mariusza Bedlińskiego. W doliczonym czasie (92 minuta) bramkę strzela Ryota Nakamura.