logo iszczecinek.pl

Polecamy Powiat dołoży do remontu wieży kościoła Mariackiego Porozumienie Samorządowe Szczecinek - Briefing w centrum miasta Briefing prasowy PiS w Zamku Mieszkańcy są naprawdę wkurzeni. Kto to zrobił? Polecamy

Impuls na mistrzostwach LOK

27.09.2017 07:31
A A A
Zdjęcie do artykułu Impuls na mistrzostwach LOK
fot. Paweł Szarkowski

Coroczne mistrzostwa Zachodniopomorskiej Organizacji Ligi Obrony Kraju kategorii młodzieżowych w strzelaniach kulowych zgromadziły na starcie wielu strzelców z klubów całego województwa. Na zawodach nie mogło zabraknąć także zawodników z Klubu Strzeleckiego LOK Impuls Szczecinek.

-Niestety nie strzelaliśmy w pełnym składzie jako drużyna Klubu Impuls –informuje Paweł Szarkowski. -Strzelając w trójkę od razu na starcie straciliśmy szanse na zajęcie czołowego miejsca na które liczyliśmy. Nieźle za to wypadliśmy w klasyfikacji indywidualnej. Paweł Komperda nie miał sobie równych. Wystrzelał pierwsze miejsce w pistolecie sportowym.

Ewelina Arciuszkiewicz, najmłodsza zawodniczka konkursu, strzelając z karabinu uzyskała 139 pkt i uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii dziewcząt. Wystrzelane przez Janusza Arciuszkiewicza 121 pkt wystarczyło na czwartą pozycję w kategorii chłopców. Szymon Gaczyński strzelał w kategorii juniorskiej, a zdobyte przez niego 153 pkt pozwoliły na zajęcie piątej lokaty.

-Powoli kończy się czas popołudniowych treningów na strzelnicy kulowej. Od października zapraszamy na treningi do hali Ślusarnia. Tam w poniedziałki oraz piątki w godzinach od 17:00 do 18:30 będziemy ćwiczyli strzelania z broni pneumatycznej. Zapraszamy wszystkich chętnych. Przystępując do nas nauczysz się bezpiecznego obchodzenia z bronią, celnego strzelania a także przygotujemy Cię do wszystkich wymaganych prawem egzaminów, dzięki którym uzyskasz pozwolenie na broń. Zapraszamy do udziału w prowadzonych przez nas zajęciach –dodaje P. Szarkowski.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport