Henryk Lisiński mistrzem Szczecinka w szachach klasycznych

12.04.2018 07:28
A A A
Zdjęcie do artykułu Henryk Lisiński mistrzem Szczecinka w szachach klasycznych

Zakończyły się Mistrzostwa Szczecinka w szachach klasycznych. Miło nam poinformować, że tegorocznym mistrzem Szczecinka został Henryk Lisiński, który zdobył 13 pkt na 14 możliwych. Na drugim miejscu uplasował się Czeszczewik Piotr z 10 pkt., a na trzecim Skarbowski Dawid 9,5 pkt (uczeń Gimnazjum nr 2 w Sz-nku). Czwarte miejsce zajął Siemaszko Krzysztof z 8pkt.

W kategorii szkół podstawowych wygrał Galstyan Gevorg, który zdobył 8 pkt na 8 możliwych (uczeń szkoły podstawowej nr 1 w Szczecinku), drugie miejsce zajął Kowal Mateusz z 5pkt (uczeń szkoły podstawowej nr 5). Na trzecim miejscu uplasował się Smoliński Bartosz 4pkt (uczeń szkoły nr 6).

W mistrzostwach wzięło udział 15 zawodników 10 seniorów i 5 juniorów turniej trwał ponad dwa miesiące.