logo iszczecinek.pl

Polecamy Pijany kierowca jeździł ulicami Szczecinka. 34-latek miał ponad promil alkoholu Samorządowcy na spotkaniu noworocznym z biskupem Mieszkańcy zaniepokojeni żółto-brązowym nalotem na Trzesiecku Polecamy

Gryfici na Festiwalu Mini Piłki

25.08.2017 07:35
A A A
Zdjęcie do artykułu Gryfici na Festiwalu Mini Piłki
fot. MKS Gryf

Dziewczęta i chłopcy (33 osób) z klubu MKS Gryf Szczecinek wzięli udział w VII Festiwalu Mini Piłki siatkowej organizowanym przez UKS VOLLEY WAŁCZ, pod patronatem fundacji GLINKA ACADEMY.

Młodzi siatkarze i siatkarki przez 10 dni intensywnie trenowali i rozegrali wiele meczy w festiwalowej lidze mini siatkówki przygotowując się do zbliżającego się sezonu 2017/2018. Wszyscy wspaniale się bawili na atrakcyjnych imprezach dodatkowych: spływ kajakowy, park linowy, wspólne tańce i zabawy.

Kulminacją Festiwalu był dzień z  Małgorzatą Glinką – Mogentale. Pani Małgorzata odwiedziła uczestników festiwalu na treningu - co dla zawodników było wspaniałym wydarzeniem. Tego dnia odbyły się pokazowe mecze mini siatkówki chłopców i dziewcząt, w których udział wzięli zawodnicy Gryfa - Jakub Woźniak i Cyprian Olejarczyk, a wśród dziewcząt Weronika Bączkiewicz (wybrani z ponad 200 uczestników festiwalu). Na koniec dnia rozegrano mecz pokazowy piłki siatkowej pomiędzy trenerkami a trenerami. W składzie drużyny trenerek zagrała Małgorzata Glinka, a rozgrywającą była szczecineckiego klubu - Dorota Gutowska.

Magdalena Tomczak-Szybisty
MKS Gryf Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport