logo iszczecinek.pl

Polecamy Wilk wpadł we wnyki. Nie udało się go uratować Zbliża się "grypa belferska". Jak sytuacja wygląda w Szczecinku Finansowe problemy przy budowie obwodnicy Szczecinka? GDDKiA wyjaśnia Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Polecamy

GROM Turowo doceniony przez The Allianz Collection Charity

06.10.2018 09:25
A A A
Zdjęcie do artykułu GROM Turowo doceniony przez The Allianz Collection Charity
fot. GKS Grom Turowo

GROM wsparty programem The Allianz Collection Charity 2018

Z przyjemnością informujemy, iż Gminny Klub Sportowy GROM Turowo w połowie września bieżącego roku został wsparty programem The Allianz Collection Charity 2018.

Nasz Klub, w ramach prowadzonych działań na rzecz lokalnych społeczności, został doceniony przez organizację The Allianz Collection Charity 2018, otrzymując 150 sztuk wysokogatunkowej odzieży i akcesoriów sygnowanych logo Allianz z kolekcji sportowej i casualowej.

W przesłanej korespondencji The Allianz Collection Team uznał, iż projekt prowadzony od prawie 10 lat przez Gminny Klub Sportowy GROM Turowo zasługuje na wsparcie. Tym samym, w środę 03 października 2018 roku, zebraliśmy się na hali w Turowie w możliwie największym składzie, przekazując otrzymaną wysokogatunkową odzież i akcesoria wychowankom naszego Klubu. Dziewczęta były bardzo pozytywnie zaskoczone, co widać było po uśmiechach na ich twarzach. To duże wydarzenie dla GROM’u. Z dumą będziemy prezentować się w otrzymanej odzieży i akcesoriach. Jesteśmy szczęśliwi i wzruszeni.

W imieniu wychowanek Zarząd GKS GROM Turowo składa serdecznie podziękowania dla The Allianz Collection Charity 2018.

Przy okazji tego wydarzenia, chcielibyśmy krótko przypomnieć wszystkim sens projektu jakim jest Gminny Klub Sportowy GROM Turowo.

8 Maja 2009 r. w Turowie Pomorskim zostało powołane stowarzyszenie sportowe Gminny Klub Sportowy GROM Turowo, którego celem jest realizacja zadań statutowych, a w tym między innymi:

* propagowanie i organizowanie życia sportowego, działalności sportowej oraz różnorodnych form współzawodnictwa sportowego i aktywnego wypoczynku wszystkich uczestników stowarzyszenia
* realizacja zadań sportowych jako programu wychowawczego dla młodzieży we współpracy z podmiotami samorządowymi
* kształtowanie pozytywnych wzorców osobowości o wysokich wartościach moralnych.

Głównym celem naszej pracy jest wyrównanie szans rozwoju dla dzieci z małych miejscowości poprzez aktywność fizyczną.

Decyzją Sądu Rejonowego IX Wydział KRS w Koszalinie, z dnia 26.11.2013r. Stowarzyszeniu – Gminny Klub Sportowy GROM Turowo – został przyznany status Organizacji Pożytku Publicznego.

Nadal trwa nabór do grupy GKS GROM Turowo – rocznik 2007 -2008-2009.
Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta do Turowa na treningi, ciesz się sportową rywalizacją razem z nami !!!

Zarząd GKS Grom Turowo

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport