logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

FITNESS. Zawodniczki AKS Darzbór Szczecinek będą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata w Fitness Dzieci

03.06.2018 12:17
A A A
Zdjęcie do artykułu FITNESS. Zawodniczki AKS Darzbór Szczecinek będą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata w Fitness Dzieci
fot. Wioletta Szydlak

W dniach 26 -27 maja, w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness. Bardzo dobrze wypadły zawodniczki Akrobatycznego Klubu Sportowego "Darzbór" Szczecinek.

Karolina Pietrzyk po raz kolejny wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej do lat 15, a LIWIA STAŃCZYKOWSKA zdobyła tytuł V-ce Mistrzyni Polski w kategorii wiekowej do lat 12. MAYA BARTOSZEK w kategorii wiekowej do lat 11 i MAJA JUREWICZ w kategorii do lat 13 zdobyły brązowe medale.

W zawodach uczestniczyło ponad 120 zawodniczek i zawodników z 8 klubów. W klasyfikacji generalnej AKS "Darzbór" Szczecinek został sklasyfikowany na bardzo wysokim, trzecim miejscu. Po tych bardzo udanych występach medalistki, zawodniczki AKS "Darzbór" Szczecinek: Karolina Pietrzyk , Liwia Stańczykowska , Maya Bartoszek  otrzymały powołanie z PZKFiTS i będą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata w Fitness Dzieci, które odbędą się w dniach 15 -17 czerwca br. w Bratysławie. Trenerką zawodniczek jest Wioletta Szydlak.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport