logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Dwumecz EMET Basket Szczecinek

30.04.2018 11:30
A A A
Zdjęcie do artykułu Dwumecz EMET Basket Szczecinek
fot. Szymon Kiedel

W piątek 27 kwietnia na hali sportowej przy ulicy Jasnej EMET Basket Szczecinek rozegrał dwa mecze sparingowe z zaprzyjaźnioną  drużyną Basket Piła. Po sezonie ligowym obecny okres jest etapem przygotowawczym do nadchodzących turniejów. Najmłodszy zespół Żaczków w czerwcu będzie uczestniczyć w dużym turnieju Ogólnopolskim w Poznaniu , kadeci w Międzynarodowym Turnieju w Świnoujściu.

W pierwszym meczu nasz zespół przegrał z Basketem Piła 85 do 57. W tym spotkaniu decydująca była pierwsza kwarta , w której wysoko wygrali goście. Skład Żaczków  EMET Basket Szczecinek :

Tymon Rodziewicz, Jan Klamka, Krzesimir Bedka, Jakub Szklarski, Maciej Kiedel, Adam Kaczmarczyk, Hubert Komorski, Filip Juszczyk, Jakub Ludka, Paweł Zielenkiewicz, Ivo Wuitiuk

W drugim meczu drużyna kadetów wygrała 71 do 50 . W tym spotkaniu nasi zawodnicy byli wyraźnie lepszym zespołem w każdym elemencie gry. Skład drużyny kadetów :

Szymon Orlecki, Jakub  Krupecki, Jakub Sienkiewicz, Alan Basta, Kacper Dębowski, Patryk Kodź, Jakub Jach, Stefan Patrzeński ,Łukasz Wroński, Marcin Obuchowski.

Trenerami EMET Basket Szczecinek są: Szymon Kiedel, Piotr Wujtiuk, Marcin Pieńkowski

MAT. PRASOWY

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport