logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Dla wszystkich, którzy chcą się sprawdzić

02.01.2019 09:59
A A A
Zdjęcie do artykułu Dla wszystkich, którzy chcą się sprawdzić
fot. Antoni Biedziuk

Szczecineckie Towarzystwo Lig Amatorskich jak co roku zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego, którzy chcą sympatycznie i aktywnie spędzić czas przy pingpongowym stole oraz poczuć dreszczyk sportowych emocji, do udziału w kolejnym Grand Prix Szczecinka 2019.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego powiatu oraz gościnnie do uczestników szczecineckiej ligi tenisa stołowego – zawodników z Miastka, Czarnego oraz Bobolic - mówi inicjator i sędzia główny Antoni Biedziuk. Grających systematycznie tenisistów w samym Szczecinku jest bardzo dużo, a możliwości sprawdzenia się w turniejach nie za wiele, dlatego apeluję do wszystkich o liczny udział. Zawodnicy rywalizować będą tradycyjnie w dwóch kategoriach: Open oraz + 50. Cały cykl będzie składał się z 5 turniejów, natomiast do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną najlepsze osiągnięcia z 4 zawodów. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od liczby startujących uczestników. Suma zdobytych punktów wyłoni trzech najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez  sponsorów, którym z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować.

Tegoroczni sponsorzy:
- Sklep rowerowy Biernikowicz Bogdan
- "Podimed" Sp. z o.o.
- FUP "Irga"
- Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka
- PHU „Mauro”
- PPH „Alfa Plus”

Na inauguracyjny turniej organizatorzy zapraszają w sobotę 5 stycznia do hali Ślusarnia o godz. 10. Wpisowe wynosi 15 zł dla dorosłych oraz 5 zł dla młodzieży do lat 18. Zapisy bezpośrednio przed zawodami u sędziego głównego.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport