logo iszczecinek.pl

Polecamy Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Restrukturyzacja ostatnią szansą dla PKS-u Jak mieszkańcy odbierają jarmark świąteczny? [SONDA] Za 178 mln remontują linię kolejową. Efekty już widać [WIDEO] Polecamy

Dawid Czapiewski Mistrzem Świata!

31.10.2017 07:48
A A A
Zdjęcie do artykułu Dawid Czapiewski Mistrzem Świata!
fot. archiwum zawodnika

W dniach 25-29 października we włoskiej miejscowości Carrara odbywały się VI Mistrzostwa Świata WTKA. Klub KSW ze Szczecinka reprezentował Dawid Czapiewski w kategorii juniorów do 76 kg. Dawid stratował w niezwykle trudnej odmianie kickboxingu - low-kick w której dozwolone są wszystkie techniki ręczne i nożne (oprócz kolan) z pełną siłą. Zawodnik KSW stoczył kilka pojedynków a w finale spotkał się ze szwajcarem Issa Bekirem pokonując go jednogłośnie 3:0 czym zapewnił sobie tytuł Mistrza Świata!

Czapiewski już kilka lat trenuje sporty walki w klubie KSW gdzie udało mu się zdobyć mistrzostwo kraju w taekwondo oraz dwa medale w kickboxingu: V-ce Mistrzostwo Polski w K-1 i „brąz” w formule full-contakt w kategorii juniorów.

Fajtera z Klubu Sportów Walki będzie można zobaczyć na żywo podczas turnieju która odbywać się będzie już 2 grudnia w Szczecinku podczas corocznej Gali Sportów Walki na ul. Jasnej.

Specjalne podziękowania należą się firmie ZniczMar, która wspomagała zawodnikowi wyjazd na mistrzostwa.

Trenerami zawodnika są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.

KSW Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport