logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Cross Bociana po raz V

01.10.2018 12:28
A A A
Zdjęcie do artykułu Cross Bociana po raz V
fot. Piotr Rozmus

Zawody spod znaku Bociana mają już swoją renomę i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W minioną sobotę (29.09) po raz piaty odbył się „Cross Bociana”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek, we współpracy z Nadleśnictwem Czarnobór i Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Szczecinku. Jak zwykle zawodnicy mieli do pokonania 5 i 10 km trasę. Chętnych do spróbowania swoich sił nie brakowało, bowiem na starcie stanęło około 100 uczestników. Trasa biegu wiodła urokliwymi szlakami o zmiennej nawierzchni wokół jeziora Leśne.

Organizatorzy nie zapomnieli również o miłośnikach nordic walking i najmłodszych. Na wszystkich czekały wspaniałe nagrody. Przedsięwzięcie jak co roku wsparł Powiat Szczecinecki. Tym razem samorząd powiatowy ufundował telewizor, wylosowany prze Seweryna Leckiego ze Szczecinka, który na linii mety zameldował się jako 12 w kategorii  mężczyzn. Nagrodę oraz medale wręczał wicestarosta Marek Kotschy.

W kategorii mężczyzn, na pierwszych trzech miejscach znaleźli się Łukasz Cerk z MKP Szczecinek (czas 39 min 9 sek), Michał Szyło i Mateusz Lecki z Teamu Biegowego Szczecinek.

Wśród pań najlepsza okazała się Kamila Werner (Szczecinek). Drugie miejsce zajęła Anna Makselon (Starostwo Powiatowe w Szczecinku), a trzecie Monika Jankowska z Cross Team Szczecinek

Wyniki biegu na dystansie 5 km (mężczyźni):

Krzysztof Lachowski - Szczecinek

Krzysztof Bordon - Cross Team Szczecinek

Robert Krawiec - Husaria Race Team

Kobiety:

Małgorzata Poliwka-Kisiel - Team Biegowy Szczecinek

Jagoda Czerwień - Cross Team Szczecinek

Agata Sterczewska - Szczecinek

Nordic Walking (5 km) - kobiety:

Justyna Rakowska - Borne Sulinowo

Monika Kolosz-Perz - Szczecinek

Monika Knitter - Polanów

Mężczyźni:

Piotr Pindral - Szczecinek

Marek Balon - Szczecinek

Andrzej Mrozicki - Szczecinek

Piotr Rozmus

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport