logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci przyprowadziły rodziców do szkoły Ciężarówka z żywnością zawisła na skarpie Jerzy Hardie-Douglas: Starosta postanowił dalej rządzić w starostwie z PiSem Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Blisko setka małych pływaków na "Niedzieli Pływackiej"

15.10.2018 09:23
A A A
Zdjęcie do artykułu Blisko setka małych pływaków na "Niedzieli Pływackiej"

W Niedzielę 14.10 zorganizowaliśmy po raz kolejny na basenie wspaniałą zabawę dla dzieci ze Szczecinka.

Na naszą "Niedzielę Pływacką" przybyło prawie 100 malutkich pływaków.

Rozpoczęliśmy od wyścigu na basenie sportowym w którym rywalizował Igor Siódmiak(Kadra Polski w Triathlonie) ze sztafetą złożoną z 4 naszych młodszych zawodników(Ola Baranek, Patrycja Nerć, Kacper Grześ, Maciej Dąbkowski)
Wyścig na dystansie 200 m nieznacznie wygrał Igor po zaciętym finiszu.
Następnie przez ponad godzinę dzieci wspaniałe bawiły się w różnych konkursach w wodzie prowadzonych przez naszego niezastąpionego Trenera Marka Grzelaka. Wyścigi, zabawy, konkursy i nagrody rozbudzały wspaniałą atmosferę i radość naszych podopiecznych.

Na koniec musieliśmy z trenerami MKP Szczecinek (Kamil, Marek, Sebastian i Łukasz) poznać „siłę” naszych podopiecznych. Przegraliśmy dwa razy „przeciąganie liny” z chłopcami i dziewczętami (niby słaba płeć :) )

Na koniec nastąpiło losowanie nagród.
Każde dziecko dostało nagrodę oraz medal. Główna nagroda ufundowana przeze mnie ponton rodzinny też znalazł nowego właściciela.
Zadowolone miny dzieci i rodziców upewniły mnie, że takie imprezy pływackie częściej powinny zagościć na szczecineckim basenie.
OBIECUJĘ
UWAGA: NASTĘPNA NIEDZIELA PŁYWACKA JUŻ W GRUDNIU NA MIKOŁAJKI!!!

Zdjęcia z Niedzieli Pływackiej na stronie Facebook MKP Szczecinek.
Zapraszam do odwiedzenia,
Kamil Biegański

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport