logo iszczecinek.pl

Polecamy Ile zarabiają nauczyciele w Szczecinku? BORNE SULINOWO. Pożar w ośrodku wypoczynkowym Kontrola nad kominami! Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

BARWICE. Grali dla Sławka

10.04.2018 11:56
A A A
Zdjęcie do artykułu BARWICE. Grali dla Sławka
fot. Mariusz Kieling

Gramy dla Sławka - pod takim tytułem odbył się 7 kwietnia w Barwicach regionalny turniej piłki siatkowej. Turniej był dedykowany Sławkowi Judyckiemu. To chłopak z Barwic, który całe swoje życie poświęcił sportowi. Jako barwicki gimnazjalista osiągał wybitne sukcesy w skoku wzwyż. Dalsza sportowa kariera Sławka związana już była z piłką siatkową. Po ukończeniu szkoły mistrzostwa sportowego w Świnoujściu przez wiele lat grał w polskich klubach II ligowych. W 2017 r. podpisał sportowy kontrakt ze szwedzkim klubem Lunds VK – najwyższa szwedzka liga. Sławek miał zagrać w barwickim turnieju, jednak kilkanaście dni temu podczas ligowego meczu w Szwecji uległ bardzo poważnej kontuzji. Obecnie jest rehabilitowany i należy życzyć mu, aby wrócił do zdrowia oraz ukochanej siatkówki.

W siatkarskich rozgrywkach uczestniczyło pięć zespołów, które rywalizowały systemem gry „każdy z każdym”. Wysoki sportowy poziom, wiele emocji oraz dobra atmosfera towarzyszyła siatkarzom podczas turnieju. Klasyfikacja końcowa: Czaplinek II, Rich-Trans Czaplinek, Barwice, Gryf Szczecinek, Set Point Szczecinek. Organizatorem turnieju byli sympatycy piłki siatkowej z Barwic.  

Mariusz Kieling

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport