logo iszczecinek.pl

Polecamy Mama walczy o zdrowie córki - można wspomóc Kolejny atak wilków. Tym razem w Łubowie Zabrali im dzieci z powodu ubóstwa? Najzdolniejsi otrzymali stypendia Burmistrza Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

AP Reissa kadrą stoi

25.03.2017 09:29
A A A
Zdjęcie do artykułu AP Reissa kadrą stoi
fot. AP Reiss

Zawodnicy AP Reissa Szczecinek kolejny raz zostali wyróżnieni i to w wyjątkowy sposób, ponieważ kolejnych dwóch zawodników - Łukasz Szwejda i Stefan Wiśniewski zostało powołanych na konsultację Kadry 2004 rocznika Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

-Wielkie wyróżnienie i impuls do pracy dla nas od ZZPN i trenerów kadry -mówi trener Grzegorz Berger. -Już pięciu moich zawodników z 2004r dostało powołania (wcześniej Dawid Jagódka, Jakub Baranski i Szymon Michalski), a teraz kolejni Chłopcy Stefan i Łukasz dołączają do tego wyselekcjonowanego grona co daje imponujący wynik dla naszej drużyny i akademii. Pamiętajmy jeszcze o Kadrowiczach 2003 i 2005. Lepszych dowodów jakości szkolenia nie ma i zapraszam chętnych do ciężkiej ale efektywnej pracy na treningi.

Przypomnijmy, że wywodzący się z AP Reissa w Szczecinku Dawid Krupecki, Maciej Białczyk oraz Adam Stefański i Jakub Kozłowski, sukcesami zapisali się w Kadrze 2003 rocznika czy Miłosz Kurzydłowski i Dawid Radziński w Kadrze 2005 a sumaryczny wynik powołań na konsultacje Kadr zawodników AP Reissa w Szczecinku jest w naszym regionie bez precedensu.

Najbliższa konsultacja Kadry 2004 odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj 26.03.2017 w Szczecinie i tego dnia Szczecinecczanie rozegrają mecz kontrolny w składzie Kadry ZZPN 2004 - Trenerzy Jarosław Włodarczyk i Robert Żolik a Pogonią Szczecin 2004, którą prowadzą Trener Kadry Polski U16 Marcin Łazowski i Trener Przemysław Jasiński. Mecz rozegrany zostanie na euroboisku przy ul. Witkiewicza od godz 15 w wymiarze czasowym 3x 30 minut.

AP Reiss

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport