logo iszczecinek.pl

Polecamy Spotkanie kibiców Pogoni pod McDonaldem w Szczecinku. Policja w gotowości Akcja "Ratujmy Kobiety 2017" także w Szczecinku Koszalińska będzie przebudowana do końca roku. Przetarg ogłoszony Pomorski Ośrodek Maszynowy „POM-EKO” zatrudni Polecamy

Antoni Biedziuk zwycięża w Koszalinie

15.02.2017 19:51
A A A
Zdjęcie do artykułu Antoni Biedziuk zwycięża w Koszalinie
fot. Antoni Biedziuk

Bardzo dobrze zaprezentowała się ekipa szczecineckich tenisistów stołowych w I Grand Prix Koszalina 2017. W inauguracyjnym turnieju, który odbył się w niedzielę w hali katolickiego gimnazjum, nasi pingpongiści wypadli znakomicie zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach.

Najlepiej spisał się Antoni Biedziuk, który nie dał szans rywalom w kategorii Open amatorów, wyprzedzając Damiana Dudkę (Koszalin) oraz Leszka Jodaniewskiego (Człuchów). Wysokie piąte miejsce zajął nasz kolejny przedstawiciel - Ryszard Szatkowski. W kategorii (rocznik 2002 i młodsi) Szymon Milczarek (Wielim Szczecinek) dopiero w finale musiał uznać wyższość Krzysztofa Majewskiego (KTS Koszalinianin), zajmując drugie miejsce. Piątą lokatę zajął kolejny zawodnik Wielimia - Szymon Stawowczyk.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport