logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Antoni Biedziuk na podium Mistrzostw Polski

05.12.2018 10:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Antoni Biedziuk na podium Mistrzostw Polski
fot. archiwum zawodnika

Kolejny medal Mistrzostw Polski do swojego dorobku dopisał pingpongista ze Szczecinka Antoni Biedziuk. Po wrześniowym złocie w Mistrzostwach Polski Amatorów w Częstochowie, tym razem przywiózł on krążek koloru brązowego.

W miniony weekend reprezentując podkarpackie IKS  „Jezioro” Tarnobrzeg rywalizował w Wiśle w Drużynowych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych. Partnerem naszego zawodnika w drużynie (klasa 10) był Paweł Włodyka. W pojedynku półfinałowym, którego stawką była walka o złoto spotkali się oni z turniejową „jedynką” ekipą „Start” Zielona Góra, w którego składzie był wielokrotny drużynowy mistrz Świata i Europy – Igor Misztal. Tarnobrzeska drużyna uległa faworytom po walce w stosunku 1:2, którzy ostatecznie zdobyli tytuł mistrzowski.

O wyrównanym poziomie wszystkich medalistów może świadczyć fakt, iż każda drużyna w zawodach zanotowała po jednej porażce, a zawodnicy „Jeziora” we wcześniejszej fazie turnieju pokonali bez straty punktu srebrnych medalistów drużynę „Start” Kalisz. 

Komunikat sportowy

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport