logo iszczecinek.pl

Polecamy Wydaje bilety tylko do 14:30 Elektryki już jeżdżą po ulicach Szczecinka. Na razie jednak do nich nie wsiądziemy Złodziej tabletów schwytany dzięki monitoringowi miejskiemu Wypadek samochodu ze skuterem Bale Sylwestrowe. Są jeszcze wolne miejsca! Polecamy

Antoni Biedziuk na podium Mistrzostw Polski

05.12.2018 10:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Antoni Biedziuk na podium Mistrzostw Polski

Kolejny medal Mistrzostw Polski do swojego dorobku dopisał pingpongista ze Szczecinka Antoni Biedziuk. Po wrześniowym złocie w Mistrzostwach Polski Amatorów w Częstochowie, tym razem przywiózł on krążek koloru brązowego.

W miniony weekend reprezentując podkarpackie IKS  „Jezioro” Tarnobrzeg rywalizował w Wiśle w Drużynowych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych. Partnerem naszego zawodnika w drużynie (klasa 10) był Paweł Włodyka. W pojedynku półfinałowym, którego stawką była walka o złoto spotkali się oni z turniejową „jedynką” ekipą „Start” Zielona Góra, w którego składzie był wielokrotny drużynowy mistrz Świata i Europy – Igor Misztal. Tarnobrzeska drużyna uległa faworytom po walce w stosunku 1:2, którzy ostatecznie zdobyli tytuł mistrzowski.

O wyrównanym poziomie wszystkich medalistów może świadczyć fakt, iż każda drużyna w zawodach zanotowała po jednej porażce, a zawodnicy „Jeziora” we wcześniejszej fazie turnieju pokonali bez straty punktu srebrnych medalistów drużynę „Start” Kalisz.