logo iszczecinek.pl

Polecamy Wilk wpadł we wnyki. Nie udało się go uratować Zbliża się "grypa belferska". Jak sytuacja wygląda w Szczecinku Finansowe problemy przy budowie obwodnicy Szczecinka? GDDKiA wyjaśnia Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Polecamy

Akademia Piłkarska Reissa ogłasza noworoczne nabory!

12.01.2018 08:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Akademia Piłkarska Reissa ogłasza noworoczne nabory!
fot. AP Reiss

Ogłaszamy noworoczne nabory!

Akademia Piłkarska Reissa ogłasza noworoczne nabory! Klub zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnych treningów, prowadzonych w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do klubu mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Nowy Rok to idealna szansa na rozpoczęcie piłkarskiej przygody w szkółce Piotra Reissa. Najwyższy czas wdrożyć noworoczne postanowienia i nie przekładając realizacji własnych marzeń „na jutro” zacząć spełniać swoje marzenia.

Akademię wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim innowacyjna metoda szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach oraz ścieżka reprezentacyjna dla utalentowanych. Jak zauważa król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007 i patron klubu – Piotr Reiss, bycie członkiem Akademii to nie tylko prawdziwa lekcja sportu, ale i fundamentalnych zasad.

- Początek roku to idealny moment, aby rozpocząć piłkarską przygodę w mojej Akademii. To właśnie tutaj, każdego dnia, swoje marzenia realizuje ponad 7000 młodych piłkarzy. Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. Co ważne, naszym głównym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci, jest nie tylko doskonalenie techniki, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru, nauka zasad gry fair play i szacunku do rywala.

Nie czekaj i już dziś rozpocznij 2018 rok w iście sportowym stylu. Jeśli marzysz o przygodzie w Akademii, zajrzyj na http://akademiareissa.pl lub zadzwoń na klubową infolinię pod nr tel.: 502 741 749. Czekamy właśnie na Ciebie! 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Sport