logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Zjeżdżając w górach na nartach patrzą na Szczecinek

17.02.2016 17:09
A A A
Zdjęcie do artykułu Zjeżdżając w górach na nartach patrzą na Szczecinek
fot. SzLOT

Od grudnia 2015 roku na stokach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska stoją trzy nowe banery promujące WakePark Szczecinek, który otrzymał certyfikat POT za najlepszy Produkt Turystyczny 2015 roku.

Już od prawie 3 lat Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna oraz Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska prowadzą współpracę partnerską, w ramach której promowane są dwa największe wyciągi w Polsce.

Ponad 8 mln narciarzy i snowboardzistów co roku zjeżdża na 9 trasach narciarskich w Kotelnicy Białczańskiej. Miłośnicy zimowych szaleństw na stoku nie mogą przegapić banerów WakeParku, które sygnalizują i uspokajają, że nawet jak skończy się sezon zimowy to wystarczy zmiana dechy i od maja można ślizgać się w Szczecinku.

 

SzLOT

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka