logo iszczecinek.pl

Polecamy Wychodząc z domu zobaczył ruszający się, ale zawiązany worek Rada Powiatu - nie do końca znana Film myśliwego z Darzboru ma 70 tysięcy wyświetleń w 18 godzin! Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Zaproszenie na rajd rowerowy

12.09.2018 13:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Zaproszenie na rajd rowerowy
fot. Organizator

Od 8 lat Samorządowa Agencja Promocji i Kultury organizuje imprezę „Naokoło jest wesoło”, której celem jest propagowanie ekologicznych form transportu.

W wielu miastach europejskich i światowych od 16 do 22 września odbywają się  imprezy związane z ideą zrównoważonego rozwoju transportu: publicznego, rowerowego i pieszego.

Tegoroczny rowerowy happening w Szczecinku, odbędzie się 21 września. Startujemy  o godzinie 11.00 z ogrodu SAPiK-u przy ulicy Kilińskiego 1  skąd wyruszymy ścieżką dookoła jeziora Trzesiecko i  tam też przewidziane jest jego zakończenie. Wśród szkół, które zbiorą największą liczbę uczestników w swojej kategorii wiekowej przyznamy atrakcyjne nagrody.

Impreza adresowana jest do każdego, dlatego zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego stylu życia  i jednośladów do wspólnego spędzenia czasu.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka