logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Zaproszenie na rajd rowerowy

12.09.2018 13:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Zaproszenie na rajd rowerowy
fot. Organizator

Od 8 lat Samorządowa Agencja Promocji i Kultury organizuje imprezę „Naokoło jest wesoło”, której celem jest propagowanie ekologicznych form transportu.

W wielu miastach europejskich i światowych od 16 do 22 września odbywają się  imprezy związane z ideą zrównoważonego rozwoju transportu: publicznego, rowerowego i pieszego.

Tegoroczny rowerowy happening w Szczecinku, odbędzie się 21 września. Startujemy  o godzinie 11.00 z ogrodu SAPiK-u przy ulicy Kilińskiego 1  skąd wyruszymy ścieżką dookoła jeziora Trzesiecko i  tam też przewidziane jest jego zakończenie. Wśród szkół, które zbiorą największą liczbę uczestników w swojej kategorii wiekowej przyznamy atrakcyjne nagrody.

Impreza adresowana jest do każdego, dlatego zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego stylu życia  i jednośladów do wspólnego spędzenia czasu.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka