logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Zabytkowy parowóz Maćko w poniedziałek na minutę wjedzie do Szczecinka

20.07.2017 13:47
A A A
Zdjęcie do artykułu Zabytkowy parowóz Maćko w poniedziałek na minutę wjedzie do Szczecinka
fot. iszczecinek.pl / archiwum

W najbliższy poniedziałek, po raz kolejny Szczecinek odwiedzi zabytkowy parowóz. Zapraszamy wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i pociągów retro do odwiedzenia stacji PKP w Szczecinku o godzinie 17:17. Nasze miasto znajdzie się na trasie turystycznego pociągu, który wyruszy z Olsztyna, a jego stają docelową będzie Poznań.  

Niestety skład z zabytkowym parowozem w Szczecinku zatrzyma się tylko na jedną minutę, ale dla wszystkich miłośników kolei mamy dobrą wiadomość. W podszczecineckim Turowie Maćko zagości na dłużej. To właśnie na stacji Turowo Pomorskie zaplanowano uzupełnienie wody w parowozie. Uzupełnienie 15 ton wody zajmie strażakom ochotnikom około 30 minut. W tym czasie będzie można na spokojnie podziwiać historyczna lokomotywę.

Maćko na stacji w Turowie będzie w godzinach 17:25 - 17:51. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka