logo iszczecinek.pl

Polecamy Park linowy nie powstanie w tym roku Dzieci z przedszkola Miś posadziły drzewka KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Wilki zagrają na rozpoczęcie lata

11.04.2017 23:01
A A A
Zdjęcie do artykułu Wilki zagrają na rozpoczęcie lata
fot. www.facebook.com/WilkiPage

Do rozpoczęcia sezonu wakacyjnego pozostało jeszcze trochę czasu, ale wszyscy zainteresowani tym jakie atrakcje zostały zaplanowane z okazji rozpoczęcia wakacji, na pewno ucieszą się z wiadomości, że czeka nas duży koncert plenerowy. Jak już informowaliśmy naszych czytelników, w tym roku nie będzie w Szczecinku Festiwalu Disco Polo, ale nie oznacza to, że na rozpoczęcie lata nic się nie będzie działo. Wiadomo już, że czeka nas duży koncert plenerowy rozpoczynający sezon letni.

Organizatorzy dogadują już szczegóły tego koncertu, a wszystkim ciekawym tego jakie gwizdy zobaczymy na scenie placu koncertowego możemy zdradzić, że można będzie posłuchać znanego wszystkim od kilku już dekad zespołu Wilki. Nie będzie to jedyna atrakcja. Na scenie oprócz Wilków pojawi się także Mateusz Ziółko zwycięzca jednaj z edycji The Voice of Poland.

Rozpoczęcie sezonu zapowiada się zatem ciekawie i przypominamy, że także ciekawie się zakończy. Planowana jest impreza jakiej w naszym mieście jeszcze nie było. Informowaliśmy już o tym w artykule Festiwalu Disco Polo w tym roku nie będzie! W zamian impreza jakiej w Szczecinku jeszcze nie było.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka