logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Weekend z SAPiK-iem!

19.01.2018 18:15
A A A
Zdjęcie do artykułu Weekend z SAPiK-iem!
fot. SAPiK

W piątek 19 stycznia po raz pierwszy w Piano Barze razem zagrają Dj Suchar i Dj The Nee . Czeka na Was podwójna dawka świetnej muzyki. Początek imprezy 21:00, wstęp 5zł.

Natomiast w sobotę 20 stycznia w holu kina Wolność odbędzie się III edycja Festiwalu Szczecinek Retro Games 2018. Fani i kolekcjonerzy Retro gier Video przygotowali dla zwiedzających 50 stanowisk. Wszyscy chętni będą mogli zagrać w kultowe gry i spróbować swoich sił w przygotowanych specjalnie dla zwiedzających konkursach. Nie zabraknie też kultowych fliperów i automatów „salonowych”. Zapraszamy w godzinach 12:00 - 20:00.

W niedzielę zapraszamy do świętowania Dnia Babci i Dziadka w rodzinnej atmosferze w Restauracji CK Zamek. W tym dniu będą mogli Państwo skorzystać z 10 % - go rabatu na wybrane dania z karty.


ZOBACZ: Wydarzenia Szczecinek


Kino Wolność przygotowało dla Państwa wiele interesujących propozycji filmowych na ten weekend. Najmłodszych widzów zapraszamy o godz. 10:00 i 12:00 na przedpołudniowy seans feriowy „Balerina”. O godz. 16:00, „Fernando” - bajka o młodym byczku niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki.

Kolejna propozycja to „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpieczeństwom. Seans o godz. 18:00.

Natomiast o godz. 20:15 zapraszamy na film „Gra o wszystko”, jest to prawdziwa historia kobiety, która jak "Wilk z Wall Street" wdarła się na szczyt, ale nie spodziewała się jak twarda musi być dziewczyna, by przetrwać w męskim świecie.

Zaprasza SAPiK!

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka