logo iszczecinek.pl

Polecamy Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Wakacyjne imprezy na "Ślusarni". Otwarte codziennie!

12.07.2018 20:55
A A A
Zdjęcie do artykułu Wakacyjne imprezy na "Ślusarni". Otwarte codziennie!
fot. iszczecinek.pl

Jak za dawnych lat - tak można podsumować wakacyjną inicjatywę nad szczecineckim jeziorem Trzesiecko. Na terenie tzw. Ślusarni, w bezpośrednim sąsiedztwie basenu, w każdą środę i niedzielę organizowane są dancingi “jak za dawnych lat”. Ponadto w każdy piątek i sobotę dyskoteki z discopolową muzyką.

- Wstęp jest darmowy, więc wszystkich serdecznie zapraszamy. Miejsce jest naprawdę urokliwe, nad brzegiem jeziora. Nic, tylko się doskonale bawić! - zachęca Tomasz Krischik, organizator dancingów nad jeziorem Trzesiecko.

Co ciekawe, podczas dancingów leci muzyka na żywo. Śpiewa utalentowany piosenkarz z Koszalina. Co jakiś czas występują gwiazdy, zarówno podczas środowych i niedzielnych dancingów, jak i na piątkowych i sobotnich dyskotekach. Ochrona zapewnia bezpieczeństwo na imprezach. Jest tylko jedno obostrzenie. Nie można wnosić własnego alkoholu.

- Imprezy planujemy do połowy września. Serdecznie zapraszamy wszystkich na bezpieczne zabawy w przepięknym miejscu nad jeziorem - zachęca Tomasz Krischik.

 

W tej inicjatywie bardzo pomogły mu władze miasta Szczecinek. - Nie byłoby tej inicjatywy bez wsparcia burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa, wiceburmistrza Daniela Raka i dyrektora OSiR-u Macieja Makselona - zaznacza Krischik.

Na miejscu są też atrakcje dla dzieci. Ślusarnia czynna jest każdego dnia od godz. 11.00.

- MATERIAŁ PROMOCYJNY -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka