logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzięki Konradowi Berezowskiemu udało się uratować 80-letnią lipę Rowerzyści dzieciom. Zuzia, Julia i Kamil mają nowe rowery! Już w niedzielę 9 zimowe zanurzenie w wodzie [WIDEO] Polecamy

W środę wikingowie zaatakują Szczecinek! Zapowiada się wspaniała przygoda dla dzieci

23.07.2017 18:21
A A A
Zdjęcie do artykułu W środę wikingowie zaatakują Szczecinek! Zapowiada się wspaniała przygoda dla dzieci
fot. archiwum

Uwaga – nadciągają Wikingowie! Już w środę, 26 lipca, opanują szczecinecki Plac Koncertowy. Zapowiada się wspaniała przygoda dla dzieci spędzających wakacje w mieście. Wstęp bezpłatny.

Wiemy, że wódz Wikingów wydał rozkaz ataku na Szczecinek. Przygotowania do najazdu idą pełną parą. W kuźniach wykuwane są topory i miecze, a wojownicy szykują tarcze. W najbliższą środę 26 lipca, o godzinie 11.00 zamierzają zająć szczecinecki Plac Koncertowy. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do zabawy – razem spróbujemy odeprzeć atak! Szykuje się wspaniała zabawa, mnóstwo emocji i niespodzianek.

Na swoich okrętach, drakkarach, Wikingowie opłynęli niemalże cały świat. Istnieją nawet pogłoski, że dopłynęli do Ameryki przed Krzysztofem Kolumbem. Byli  nie tylko świetnymi wojownikami, ale także wytrawnymi kupcami, rękodzielnikami i wspaniałymi myśliwymi.

Do wspólnej zabawy zaprasza Stowarzyszenie Sportowe  Pomagamy Dzieciom.

Projekt finansowany z budżetu województwa zachodniopomorskiego w ramach Programu SPOŁECZNIK – zachodniopomorskiego systemu wspierania inicjatyw oddolnych.

Atak Wikingów, środa 26 lipca, Plac Koncertowy, 11.00-13.00.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka