logo iszczecinek.pl

Polecamy Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Uczniowie przepytywali mieszkańców z tabliczki mnożenia

06.10.2018 09:13
A A A
Zdjęcie do artykułu Uczniowie przepytywali mieszkańców z tabliczki mnożenia
fot. Szkoły Podstawowej Nr 5

Turniej tabliczki mnożenia i przepytywanie mieszkańców

W piątek - 28 września - z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinku odbył się Turniej Tabliczki Mnożenia.
Uczniowie klas IV - VII rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach sportowo - matematycznych: Królowa Skakanki, Piłkarz Matematyk, Krzyżak, Olimpijczycy. W turnieju wykorzystano gry i karty matematyczne pana Andrzeja Grabowskiego.
Starsi uczniowie z klas VIII i III gimnazjum zostali sprawdzeni przez młodszych kolegów, rozwiązując indywidualnie przykłady z tabliczki mnożenia w zakresie 500.
Natomiast przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego sprawdzali poziom znajomości tabliczki mnożenia mieszkańców naszego miasta. Patrol Egzaminacyjny - wręczył odznaki Ekspert Tabliczki Mnożenia większości przepytanych przechodniów, stwierdzając jednocześnie, że w Szczecinku tabliczka mnożenia jest bardzo dobrze znana i małym i dużym.
Dla wszystkich uczestników, zarówno w szkole jak i w mieście był to bardzo ciekawy
i aktywny sposób na przećwiczenie tabliczki mnożenia.

Bożena Lipnicka
SekretarzSzkoły Podstawowej Nr 5
w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiegow Szczecinku

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka