logo iszczecinek.pl

Polecamy Wybory samorządowe 2018. Kto burmistrzem Szczecinka? Zobacz sondaże Stołówka w ZST "na tip top"! 13 lat minęło... Rozmowa z burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem [WIDEO] Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

Trwa XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”, Borne Sulinowo 2017 [WIDEO, FOTO, PLAN]

18.08.2017 14:59
A A A
Zdjęcie do artykułu Trwa XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”, Borne Sulinowo 2017 [WIDEO, FOTO, PLAN]
fot. iszczecinek.pl

W czwartek, o godz. 17.00 odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie XIV Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych„Gąsienice i Podkowy”. Tradycyjnie, otwarciu towarzyszyło wciągniecie na maszt flagi państwowej. Uroczystość odbyła się w asyście kompanii honorowej Wojska Polskiego i przy akompaniamencie zespołu PIPES & DRUMS, grającego tradycyjną, wojskową muzykę szkocką.

O godz. 17.30 zespół PIPES & DRUMS dał koncert połączony z pokazem musztry. Licznie zgromadzeni goście i uczestnicy Zlotu nagrodzili muzyków gromkimi brawami.

Dodajmy, że PIPES & DRUMS to jedyna orkiestra wykonująca tradycyjną szkocką muzykę w Polsce na Wielkich Dudach Szkockich. Na borneńskim zlocie grali pierwszy raz.

Program XIV Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”, Borne Sulinowo, 17-20 sierpnia 2017r.

UM Borne Sulinowo

 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka