logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

The Voice of Poland. Daria Adamczewska spełnia swoje marzenia [WIDEO]

02.09.2018 20:25
A A A
Zdjęcie do artykułu The Voice of Poland. Daria Adamczewska spełnia swoje marzenia [WIDEO]
fot. TVP

Za nami pierwszy odcinek 9. edycji programu "The Voice of Poland" emitowanego na antenie TVP2, w którym udział bierze Daria Adamczewska, pochodząca ze Sporego pod Szczecinkiem. Daria oczarowała trenerów, a w szczególności swojego idola – Piotra Cugowskiego, który już po kilku sekundach jej występu odwrócił się, aby poznać wokalistkę.

-Wiecie co jest piękne? Że nikt mi tego nie zabierze! Jestem najbogatszym człowiekiem świata! Spełniajcie marzenia.. Nie ma nic piękniejszego! –napisał na swoim profilu Daria.

Daria podczas swojego występu postawiła na utwór „Here I Go Again”. Poza Piotrem Cugowskim na fotelach odwrócili się także Patrycja Markowska i Grzegorz Hyży. Daria postanowiła, że dołączy do drużyny Piotra Cugowskiego.

Za Darią pierwszy z czterech etapów programu - „Przesłuchania w Ciemno”. Przed wokalistką pozostały jeszcze dwa etapy do finału - „Bitewa” i „Nokaut”.

Na etapie Bitew wokaliści podzieleni na duety stoczą muzyczne starcia, a Trenerzy wybiorą jednego zwycięzcę. Wzorem poprzednich edycji, Trenerzy będą mogli dokonać trzech kradzieży, a emocji dodawać będą tzw. gorące krzesła, na których będą sadzać „skradzionych” uczestników i które będą towarzyszyć również w odcinku Nokaut. Na tym etapie Trenerzy wybiorą czwórkę finalistów, którzy będą walczyć w Finale o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Zwycięzca otrzyma tytuł „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka