logo iszczecinek.pl

Polecamy Pomnik przyrody rosnący na terenie przedszkola jest niebezpieczny. Będzie wycięty Food Trucki zjadą się do Szczecinka na Festiwal Smaków Budują ścieżki rowerowe. Łącznie przybędzie ich 7 km Oferta pracy dla kierowców kat. C + E Polecamy

Światowej sławy tancerz poprowadzi w Szczecinku warsztaty

14.03.2017 13:29
A A A
Zdjęcie do artykułu Światowej sławy tancerz poprowadzi w Szczecinku warsztaty
fot. archiwum

Samorządowa Agencja promocji i Kultury organizuje w ten weekend warsztaty taneczne, które poprowadzi Jay Select - niezwykle utalentowany tancerz światowej klasy.

Jay Select - to nie tylko tancerz, ale również instruktor i choreograf. Swoja karierę rozpoczął w Londynie szkoląc się w śpiewie, aktorstwie i tańcu. Pobierał lekcje w wielu technikach: balet, jazz, stepowanie, modern, hip hop, popping, locking, wacking, fitness, strech-pilates itp. Występował w największych musicalach, zwiedzając przy tym cały świat. Dawał lekcje tańca i fitness w wielu szkołach na świecie, m.in. w Nowym Jorku, Miami, Atlancie, Londynie, Paryżu.
Pracował również przy produkcji show telewizyjnych, przedstawień teatralnych, teledysków, pokazów mody, jak również tworzył choreografie dla wielkich gwiazd przemysłu muzycznego, takich jak Kylie Minogue.
Doświadczenia Jay’a przekładają się na prowadzenie bardzo dobrych metodycznie zajęć tanecznych oraz fitness, które uczą tancerzy i pomagają im w utrwalaniu techniki tanecznej.

Zajęcia odbędą się w piątek 17.03 o godz. 19:00 oraz w niedzielę 19.03. o godz. 13:00 w Sali baletowej SAPiKu.

Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, kontakt w sprawie zapisów i dodatkowych informacji: Anna Gąsiorowska - 609 555 753 Joanna Domke - 517 377 449

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka