logo iszczecinek.pl

Polecamy Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Trwa pozimowe łatanie dziur w jezdniach Porozumienie Samorządowe organizuje kolejny turniej charytatywny [WIDEO] Polecamy

Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO]

19.06.2018 23:18
A A A
Zdjęcie do artykułu Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Po brzegi była wypełniona we wtorkowe popołudnie Strefa Kibica przed szczecineckim Zamkiem. Na mecz Polska – Senegal przyszło kilkaset osób. Większość ubrana była w barwy narodowe. Polska reprezentacja piłki nożnej zagrała swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Moskwie. Szczecineccy kibice długo czekali na ten moment, o czym świadczy frekwencja.

Pierwsi kibice już długo przed meczem zaczęli wypełniać strefę kibica usytuowaną przed Zamkiem. Mecz rozpoczął się tradycyjnie od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego, podczas którego strefa przybrała biało-czerwone barwy.

 

Niestety, po meczu kibice nie mieli najlepszych nastrojów. Reprezentacja Polski pierwszą bramkę straciła w pierwszej połowie, kolejną w drugiej. Biało-Czerwonych stać było tylko na trafienie kontaktowe. Senegal wygrał 2:1. 

Szczecineccy kibice wspierają naszą reprezentację także w Moskwie. 

 

 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub wrzuć nam na facebookafacebook.com/iszczecinek


 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka