logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Strefa Kibica przed CK ZAMEK - kibicujemy razem!

07.06.2018 12:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Strefa Kibica przed CK ZAMEK - kibicujemy razem!
fot. Organizator

Już w czwartek 14 czerwca na terenie rekreacyjnym przed Centrum Konferencyjnym Zamek rusza Strefa Kibica! Przez cały czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, które odbędą się z udziałem reprezentacji Polski w Rosji, przed Zamkiem będą transmitowane – na wielkim telebimie, najnowszej generacji - wszystkie mecze turnieju. Nasza Strefa posiada oficjalną licencję  Telewizji Polskiej, która dysponuje prawami  telewizyjnymi do tego wielkiego sportowego wydarzenia.

Na miejscu na kibiców czekały będą  specjalnie przygotowane stoiska gastronomiczne. Nie zabraknie także sklepiku z wieloma, zaprojektowanymi na Mundial szczecineckimi gadżetami dla wiernych kibiców oraz  atrakcji dla najmłodszych. Dodajmy, że Strefa VIP usytuowana zostanie tradycyjnie na tarasie restauracji CK ZAMEK (telefoniczna rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 884 999 702).

Transmisje z meczów można będzie oglądać od otwarcia 14 czerwca aż do 15 lipca, czyli do Wielkiego Finału Mistrzostw Świata! W Strefie Kibica znajdzie się też kino plenerowe – od sportowych emocji odetchniemy przy filmowych hitach dla całych rodzin.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania!

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka