logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Słodka rywalizacja. Jedli pączki na czas

28.02.2019 21:39
A A A
Zdjęcie do artykułu Słodka rywalizacja. Jedli pączki na czas
fot. iszczecinek.pl

Pierwsze (nieformalne) mistrzostwa Szczecinka w jedzeniu pączków na czas za nami. Słodkie zawody zorganizowała cukiernia „Cukiernictwo Pianowscy” wspólnie z naszą redakcją.  

- Była to spontaniczna akcja –mówi Michał Pianowski, właściciel cukierni. -Pomysł zrodził się w środę wieczorem i od razu zaczęliśmy organizować. Czasu było bardzo mało.

Na ogłoszenie o akcji odpowiedziało kilkanaście osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w jedzeniu pączków na czas. Ostatecznie na udział w zabawie zdecydowały się cztery osoby, a wśród nich klienci cukierni i nasz redakcyjny kolega Wojtek.

Zawodnicy musieli zjeść na czas określoną ilość pączków. Ustalono, że panowie jedzą 10 pączków, a panie po 5. W konkurencji pań najlepsza była Roksana, która 5 pączków zjadła w czasie 9 minut i 11 sekund. W kategorii panów wygrał nasz redakcyjny kolega, który 10 pączków wchłonął w 12 minut i 17 sekund.

Właściciel cukierni zapowiada, że w przyszłym roku również odbędzie się podobna akcja. Czekamy na śmiałków, którzy zechcą pobić tegoroczne czasy.

Cukierni „Cukiernictwo Pianowscy” dziękujemy za gościnę i wspólną zabawę.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka