logo iszczecinek.pl

Polecamy KLER - marketingowy majstersztyk Wybory samorządowe 2018: Jak oddać głos? [wideo] Wyjechał busem pod Audi "Gaudeamus Igitur" w Krono Design Center Trwa cisza wyborcza. Komentarze na portalu iszczecinek.pl wyłączone Polecamy

Ruszyły przygotowania do trzeciego Jarmarku Świątecznego

08.12.2017 11:28
A A A
Zdjęcie do artykułu Ruszyły przygotowania do trzeciego Jarmarku Świątecznego
fot. is / widok na plac Wolności z redakcji Głosu Koszalińskiego

Na placu Wolności ruszyły przygotowania do III Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się od 15 do 17 grudnia. W tym roku specjalnie na tę okazję stanie 20 nowych straganów, których montaż właśnie się rozpoczął.  Stragany ufundowała spółka Kronospan. Jarmark organizuje Stowarzyszenie Miasto Z Wizją.

Jak informują organizatorzy, wydarzenie to, podobnie jak w poprzednich latach, adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój. W trakcie Jarmarku na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Będą liczne stoiska, na których lokalni i przyjezdni twórcy zaprezentują nam efekty swojej pracy. Na świątecznych kramach nie zabraknie zarówno rękodzieła, jak i smacznych potraw. Będzie to także doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o swoim świątecznym drzewku i niepowtarzalnych dekoracjach, które ozdobią nasze choinki.

Kulminacja wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznego Jarmarku Świątecznego czeka nas w niedzielę, 17 grudnia. Na Placu Wolności od godz. 13.00 trwać będą liczne występy sceniczne, które oczywiście utrzymane będą w świątecznym klimacie. Przed mieszkańcami na scenie zaprezentują swoje talenty m.in. maluchy ze szczecineckich szkół i przedszkoli. Czeka nas także wiele innych muzycznych (i nie tylko) atrakcji, które przeplatać się będą z licznymi konkursami, w których uczestnicy będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody, w tym m.in. żywe choinki!

Podczas świątecznego spotkania nie może zabraknąć także gościa honorowego. Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju, który tego dnia spotka się zarówno z najmłodszymi, jak i nieco starszymi mieszkańcami. Tegoroczny Jarmark nie mógłby się także odbyć bez kolejnego, ważnego wigilijnego akcentu – smacznego poczęstunku przygotowanego z myślą o mieszkańcach. W trakcie trzeciej miejskiej wigilii również i tym razem będziemy mieli okazję skosztować aromatycznych świątecznych potraw.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości do udziału w tegorocznym Świątecznym Jarmarku!

Stowarzyszenie Miasto z Wizją / is

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka