logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Przed nami drugi festiwal motorowodny

10.06.2018 11:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Przed nami drugi festiwal motorowodny
fot. archiwum

Nie ma nic lepszego niż woda, słońce i warkot silników. Spotkajmy się w Szczecinku na jedynym w Polsce Festiwalu Motorowodnym! Już 30 czerwca 2018 czeka na Was po raz drugi Festiwal Motorowodny wspólne pływanie, integracja, grillowanie, pokazy, zawody, wystawy sprzętu motorowodnego, gry i zabawy, konkursy, a także dobra muzyka, świetne towarzystwo i chillout na świeżym powietrzu!

Oprócz tego w ciągu dnia odbędą się również rekreacyjne – bardzo widowiskowe - zawody sprawnościowe i szybkościowe dla motorówek i skuterów wodnych! Dynamiczne konkurencje, w których każdy sternik będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i sprzęt! Pamiętajcie, że nie tylko moc ma znaczenie – liczą się również umiejętności. Każdy może wziąć w nich udział i każdy ma szansę na wygraną!

Festiwal Motorowodny to także świetna okazja do zrobienia kursu na patent sternika motorowodnego oraz na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających. Na zakończenie tradycyjna Parada Motorowodna wszystkich uczestników imprezy.

Wielka Integracja Motorowodniaków na Trzesiecku odbędzie się na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior przy ul. Mickiewicza 2. Pokażmy ilu Nas jest! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zarezerwujcie sobie weekend, zabierzcie rodzinę, trochę słońca i widzimy się na wodzie!

Zapisy oraz szczegółowe informacje znajdziecie na www.szlot.pl

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka