logo iszczecinek.pl

Polecamy Kto strzelał do psa? Winnych nie ma. Pies nie żyje W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Polecamy

Piknik Rodzinny w Centrum Badawczo - Rozwojowym!

10.08.2018 07:32
A A A
Zdjęcie do artykułu Piknik Rodzinny w Centrum Badawczo - Rozwojowym!
fot. Organizator

Zapowiada się bardzo kolorowe zakończenie tygodnia. Już w najbliższą niedzielę (12 sierpnia) od godziny 12:00 Kronospan zaprasza mieszkańców Szczecinka na Piknik Rodzinny z UTWS, który odbędzie się przy Centrum Badań i Rozwoju przy ul. Waryńskiego 1. Dmuchany plac zabaw, animacje dla dzieci czy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych w trakcie wydarzenia. Wszystko to okraszone solidną porcją informacji na temat nowoczesnego filtru UTWS. Wieczór umili jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów – Bayer Full.

Wakacje to znakomity czas na spędzanie czasu z rodziną na powietrzu. Kronospan Szczecinek zaprasza w najbliższą niedzielę od godziny 12:00 wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie z zespołem BAYER FULL, gdzie na przyzakładowym terenie Centrum Badawczo Rozwojowego (byłe tereny PKP) odbędzie się Piknik Rodzinny. Tym samym każdy będzie miał możliwość zobaczenia z bliska najnowocześniejszej instalacji ochrony powietrza, jaką jest UTWS z elektrofiltrem, będącej efektem wielomiesięcznej pracy zespołu specjalistów światowej klasy.

-  Inwestycja na rzecz poprawy jakości powietrza w mieście, to dla nas powód do świętowania. Chcemy tę radość przeżywać wspólnie w mieszkańcami Szczecinka. Kończymy jeden z etapów modernizacji naszej największej linii produkcyjnej.  Chcemy się tym podzielić z mieszkańcami, zwłaszcza, że inwestycja ta ma poprawić komfort życia w naszym mieście - mówi Krzysztof Aleksandrowicz członek Zarządu Kronospan Szczecinek.

Firma przygotowała dla odwiedzających moc atrakcji. Całość wydarzenia rozpocznie się o godzinie 12:00 przy Centrum Badań i Rozwoju (ul. Waryńskiego 1 w Szczecinku). Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w Warsztatach UTWS, gdzie specjaliści podczas krótkiej prezentacji opowiedzą o najnowocześniejszym systemie.

- Dla każdego z uczestników warsztatów przewidzieliśmy poczęstunek. Lato, muzyka i piknik wielu kojarzą się z jednym – grill i my właśnie na tego grilla zapraszamy. Dla najmłodszych również przewidzieliśmy specjalne menu – mówi Adrian Kilan z Kronospan Design Center. Popcorn czy wata cukrowa zapewne zadowoli niejednego małego zucha  - dodaje.

Oprócz kulinarnych atrakcji najmłodsi będą mogli zupełnie na darmo skorzystać z dmuchanych zamków, malowania twarzy czy obejrzą pokaz szczudlarzy.

- Swój udział zapowiedziała także Komeda Powiatowa Policji w Szczecinku oraz Straż Miejska. Funkcjonariusze zapraszają do Miasteczka Ruchu Drogowego, gdzie zarówno dzieci i dorośli będą mogli zaczerpnąć wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze – mówi Agata Grela z Kronospan Design Center.

W trakcie wydarzenia przedstawiciele firmy Kronospan przekażą na ręce pracowników dojeżdżających do fabryki na dwóch kółkach kaski rowerowe. KRONObike to najnowszy projekt w ramach realizowania polityki na rzecz bezpieczeństwa zatrudnionych w firmie.

- Wielu naszych pracowników dojeżdża do pracy rowerem. Pomyśleliśmy, że chcemy zadbać o ich bezpieczeństwo nie tylko na terenie fabryki, ale także w drodze do pracy, stąd właśnie ta akcja. Takie same kaski będą mogli zdobyć uczestnicy niedzielnego pikniku – mówi Paweł Krzemiński HR Kronospan.

Przedstawiciele Zarządu firmy Kronospan wręczą nagrody dla zwycięskich drużyn walczących w ramach KRONOcup – turnieju piłki siatkowej rozgrywanego pomiędzy pracownikami.

Każdy z przybyłych gości ma szanse zdobyć niezwykle wartościowe nagrody.

- Przewidzieliśmy konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami takimi jak 65”telewizor, konsola do gier czy robot kuchenny. Będą także talony do sklepów – dodaje Jakub Piniarski HR Manager w Kronospan Szczecinek.

Od godziny 13:00 do 17:00 uczestnicy Pikniku będą mogli oddać krew w specjalnym autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Całość wydarzenia zamkną koncerty o godzinie 17:00 Baby Full, a o 18:00 znany i lubiany Bayer Full. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z darmowej komunikacji publicznej, która będzie dowozić na teren Pikniku.

Przystanki komunikacji publicznej (specjalne autobusy – UWAGA – TO NIE JEST KOMUNIKACJA MIEJSKA): Koszalińska - Kościuszki/Szpital - 1 Maja / Jana Pawła II - Netto - Warcisława IV/Wiśniowa II - PIKNIK RODZINNY

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka