logo iszczecinek.pl

Polecamy „Świat jest piękny” - na żywo ze Szczecinka już w sobotę Policjant po służbie zaatakowany przez grupę mężczyzn, którym zwrócił uwagę Święto Policji. Poseł na uroczystości nie mógł złożyć życzeń, składa je za pośrednictwem mediów Polecamy

Nowy projekt szczecineckiej grupy rapowej [WIDEO]

11.02.2017 09:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowy projekt szczecineckiej grupy rapowej [WIDEO]
fot. YouTube

22house to zespół ze Szczecinka który swoją przygodę z rapem rozpoczął około roku 2005, a jego założycielami  byli: CON, NKW, BENZA.

Przez wiele lat zespół przeszedł przez parę zmian w ekipie, a w niektórych momentach przechodził także przez dość długie przestoje w produkcji muzyki, ale nigdy nie zakończył swojej przygody z rapem.

W zeszłym roku jeden z założycieli 22 House, raper Enkawu intensywnie wznowił działania muzyczne i wraz z nowo poznanym producentem z okolic Szczecinka "SCHIZ" postanowił zrobić własny materiał pod banderą 22house. Projekt ten powinien ukazać się już w maju, a jego nazwa to 22house - SCHIZ – ENKAWU.

W materiale nie będzie można usłyszeć zbyt dużo typowo ulicznych rytmów bądź imprezowych kawałków. Cały projekt będzie miał swój nietypowy klimat, chociaż ogólnie można klasyfikować go jako rapowy.

-Ostatnie kilka lat zmieniło dość wiele w moim życiu -mówi Enkawu. Uważam zatem, że nie powinno zabraknąć mi inspiracji. Współpraca ze SCHIZ-em zapowiada się naprawdę dobrze. Od maja ubiegłego roku pojawiło się około 14 numerów w tym 4 z nich posiadają swój video clip.

Więcej o nowym projekcie 22house na ich facebooku

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka

+
Reklama