logo iszczecinek.pl

Polecamy Uciekali oplem przed policją. Kierowca zostawił pasażerów i zbiegł Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk zwycięzcami Grand Prix Szczecinka 2018 Kłęby czarnego dymu nad miastem. Na terenie działek płonęły opony i altanka [WIDEO] Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Nowy projekt szczecineckiej grupy rapowej [WIDEO]

11.02.2017 09:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowy projekt szczecineckiej grupy rapowej [WIDEO]
fot. YouTube

22house to zespół ze Szczecinka który swoją przygodę z rapem rozpoczął około roku 2005, a jego założycielami  byli: CON, NKW, BENZA.

Przez wiele lat zespół przeszedł przez parę zmian w ekipie, a w niektórych momentach przechodził także przez dość długie przestoje w produkcji muzyki, ale nigdy nie zakończył swojej przygody z rapem.

W zeszłym roku jeden z założycieli 22 House, raper Enkawu intensywnie wznowił działania muzyczne i wraz z nowo poznanym producentem z okolic Szczecinka "SCHIZ" postanowił zrobić własny materiał pod banderą 22house. Projekt ten powinien ukazać się już w maju, a jego nazwa to 22house - SCHIZ – ENKAWU.

W materiale nie będzie można usłyszeć zbyt dużo typowo ulicznych rytmów bądź imprezowych kawałków. Cały projekt będzie miał swój nietypowy klimat, chociaż ogólnie można klasyfikować go jako rapowy.

-Ostatnie kilka lat zmieniło dość wiele w moim życiu -mówi Enkawu. Uważam zatem, że nie powinno zabraknąć mi inspiracji. Współpraca ze SCHIZ-em zapowiada się naprawdę dobrze. Od maja ubiegłego roku pojawiło się około 14 numerów w tym 4 z nich posiadają swój video clip.

Więcej o nowym projekcie 22house na ich facebooku

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka