logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party

18.06.2018 18:47
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party
fot. iszczecinek.pl

Mamy świetną wiadomość dla fanów muzyki klubowej. Już w najbliższy piątek, 22 czerwca startuje Ślusarnia Beach Party, czyli nowe, wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka i regionu. Takiego miejsca w naszym mieście jeszcze nie było!

Na terenie Ślusarni trwają ostatnie przygotowania przed otwarciem. Teren już wcześniej został odpowiednio przygotowany, a obecnie budowany jest parkiet, który pomieści nawet kilkaset osób. Na terenie Ślusarni pojawiły się już nowe namioty, w których znajdzie się między innymi strefa VIP, strefa gier oraz punkty gastronomiczne. Nie zabraknie także miejsc siedzących pod parasolami i oczywiście sceny, na której podczas otwarcia - w ramach Ślusarnia Beach Party - zagrają m.in: Dj Hazel, Prisoners Show, Neevald, Bartes, Talizman, Przemo, TheNee, Suchar.

Na terenie Ślusarni uruchomiona zostanie także strefa kibica. Mecze będzie można oglądać na trzech dużych telewizorach.

Bezpieczeństwo

Organizatorzy zapewniają, że przyłożą wszelkich starań, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo bawiących się osób. Teren zostanie odpowiednio ogrodzony, a bezpieczeństwa na terenie dyskoteki będzie pilnowało około 20 pracowników ochrony. Także policja zwiększy ilość patroli wokół dyskoteki.

Kiedy?

Dyskoteka startuje w najbliższy piątek, 22 czerwca. Organizowana będzie przez całe wakacje - w każdy piątek i sobotę. Dodatkowo w środy i niedziele organizowane będą dancingi.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka