logo iszczecinek.pl

Polecamy W czasie jazdy zapaliło się auto. Kierowca uciekł! Wodna niespodzianka od Mureny Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

Motorówki i skutery ponownie zjeżdżają się do Bornego Sulinowa!

03.08.2017 14:15
A A A
Zdjęcie do artykułu Motorówki i skutery ponownie zjeżdżają się do Bornego Sulinowa!
fot. Organizator

Po zeszłorocznym sukcesie jakim był Zlot Motorowodny organizatorzy zapraszają w ostatni weekend sierpnia nad jezioro Pile do Bornego Sulinowa.

Na wszystkich fanów sportów motorowodnych czekają zawody, który wyłonią najlepszych sterników. Przygotowane konkurencje sprawdzą precyzję, sprawność i tempo prowadzenia jednostek.

Wszyscy, którzy w tych dniach pojawią się na przystani Marina bez łodzi nie będą się nudzić. Dla najmłodszych przygotowano przejażdżki na wodnych dmuchańcach, a odważniejsi będą mogli spróbować jazdy na nartach wodnych i wakebordzie.

Zlot służy integracji środowiska motorowodniaków, dlatego  rozmowy o sprzęcie i wchodzeniu w ślizg będzie można odbyć też przy ognisku, które odbędzie się w sobotni wieczór 26 sierpnia.

Termin: 25-27.08.2017

Miejsce: Borne Sulinowo, jezioro Pile, przystań Marina

ORGANIZATOR

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka