logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Mikołaj na basenie. Setka pływaków z prezentami

12.12.2017 07:22
A A A
Zdjęcie do artykułu Mikołaj na basenie. Setka pływaków z prezentami
fot. Kamil Biegański

W minioną niedzielę na szczecineckim basenie odbyły się kolejne Mikołajkowe zawody pływackie, których organizatorem był Miejski Klub Pływacki Szczecinek. Dzieci na wesoło rywalizowali w wodnych konkurencjach: ślizgi na zjeżdżalni, wyścigi w pontonie, sztafety pływackie. Były także liczne gry i zabawy dla najmłodszych.

Na dzieci biorące udział w „wodnych” Mikołajkach czekała jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie pojawił się Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich uczestników słodkimi prezentami.

Dzięki pomocy Urzędu Miasta, OSiR-u i spółki Aqua-Tur każdy uczestnik zawodów, a było ich prawie 100, otrzymał nagrodę oraz pamiątkowy medal.

- Dziękuje wszystkim trenerom oraz zawodnikom MKP Szczecinek za pomoc w zorganizowaniu zawodów –mówi Kamil Biegański, prezes MKP Szczecinek.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka